Kurs masażu dla słuchaczy szkół o profilu medycznym

Adresaci:

Uczestnicy kursu muszą być słuchaczami szkół lub uczelni o profilu medycznym lub kosmetycznym, w programie których są zajęcia z masażu lub terapii manualnej.

Cel kursu:

Celem kształcenia jest doskonalenie zdobytych w trakcie nauki na uczelniach umiejętności związanych z wykonywaniem zabiegów, przy użyciu poszczególnych form masażu. Uczestnicy zdobędą wiedzę nt. technik i form terapii dostosowanych do poszczególnych jednostek chorobowych oraz od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Program nauczania:

Kurs obejmuje masaż klasyczny rozszerzony o techniki nie objęte programem szkół medycznych.

W programie kursu zawarte są:

  • masaże częściowe: grzbietu, karku, palców ręki, śródręcza, stawu nadgarstkowego, przedramienia, łokcia, ramienia, stawu ramiennego, śródstopia, stawu skokowego, podudzia, kolana, uda, stawu biodrowego, pośladków, twarzy i szyi oraz brzucha i klatki piersiowej.
  • masaż segmentarny opracowań: grzbietu, klatki piersiowej, miednicy, kończyny górnej, dolnej, opracowania karku, głowy, potylicy oraz masażu segmentarnego brzucha.
  • drenaż limfatyczny metodą polską i niemiecką. Dotyczy on drenowania kończyny dolnej, górnej, karku, grzbietu, brzucha i twarzy oraz zastosowania drenażu w kosmetologii.

Cykl kształcenia: 

50 godz. zajęć, tryb wieczorowy/dzienny lub zaoczny

Opłaty za kurs: 400,00 zł

Warunki przyjęcia:

  • wypełnienie podania o przyjęcie na kurs
  • przedstawienie dowodu uiszczenia opłaty za kurs

Słuchacze otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu wydane na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216).

Pliki do pobrania:

wzór podania.pdf

 

Ośrodek Kształcenia Zawodowego „DEHAG extra” w Białymstoku

Profesjonalne kursy zawodowe. Profesjonalna kadra i doskonała baza dydaktyczna do prowadzenia zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

 

Szybki kontakt

ul. Krakowska 9, 15-875 Białystok

tel. 85 74 99 446, fax 85 74 99 446

e-mail: dehagextra@dehagextra.pl

 

© 2016 „DEHAG extra” – Ośrodek Kształcenia Zawodowego. Projekt i realizacja: www.web4net.eu

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności